Pokój 3-osobowy z łóżkami piętrowymi

plac Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław

3 16.7 m2

Opis obiektu

Pokój dla 3 osób z łazienką

Przytulny pokój trzyosobowy z własną łazienką, wyposażony jest w jedno łóżko pojedyncze oraz jedno łóżko piętrowe. Przeznaczony jest zarówno dla rodzin jak i grupy znajomych a jego nowoczesny, minimalistyczny wystrój odpowiadać będzie potrzebom bardziej wymagających Gości.


W pokoju znajduje się Telewizor oraz bezprzewodowy Internet WiFi. Dzięki temu będziecie mogli być pod stałym kontaktem z bliskimi oraz bez ograniczeń załatwić sprawy biznesowe.  Każdy z naszych Gości ma dostęp dużej kuchni z jadalnią, która wyposażona jest w niezbędny sprzęt oraz podstawowe naczynia. 

Hostel blisko centrum - zobacz najciekawsze miejsca we Wrocławiu

Niezależnie od tego, czy przyjechałeś do Wrocławia w sprawach biznesowych czy turystycznych - lokalizacja twojego noclegu ma bardzo duży wpływ na Twój wybór. A ten jest jeden - Świebodzki Delux! Wrocławski Rynek oddalony jest od naszego hostelu zaledwie o kilka minut spacerem. Blisko będziesz miał do kulturalnych miejsc (takich jak Opera Wrocławska i Narodowe Forum Muzyki) a także rozrywkowej części miasta. 


Nasz hostel jest także bardzo dobrze skomunikowany z innymi rejonami Wrocławia. Tuż przy zabytkowym budynku Dworca Świebodzkiego mieści się przystanek autobusowy o tej samej nazwie. Niedaleko mieści się także przystanek obsługujący linie tramwajowe, co znacznie ułatwi ci podróżowanie po przepięknym Wrocławiu.

Rzut obiektu

Lokalizacja

Okolica
  pobieranie ceny... 

Podobne obiekty

  pobieranie ceny... 

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności