Pokój 3-osobowy z łóżkami piętrowymi

plac Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław

3 16.7 m2

Opis obiektu

Pokój dla 3 osób z łazienką

Przytulny pokój trzyosobowy z własną łazienką, wyposażony jest w jedno łóżko pojedyncze oraz jedno łóżko piętrowe. Przeznaczony jest zarówno dla rodzin jak i grupy znajomych a jego nowoczesny, minimalistyczny wystrój odpowiadać będzie potrzebom bardziej wymagających Gości.


W pokoju znajduje się Telewizor oraz bezprzewodowy Internet WiFi. Dzięki temu będziecie mogli być pod stałym kontaktem z bliskimi oraz bez ograniczeń załatwić sprawy biznesowe.  Każdy z naszych Gości ma dostęp dużej kuchni z jadalnią, która wyposażona jest w niezbędny sprzęt oraz podstawowe naczynia. 

Hostel blisko centrum - zobacz najciekawsze miejsca we Wrocławiu

Niezależnie od tego, czy przyjechałeś do Wrocławia w sprawach biznesowych czy turystycznych - lokalizacja twojego noclegu ma bardzo duży wpływ na Twój wybór. A ten jest jeden - Świebodzki Delux! Wrocławski Rynek oddalony jest od naszego hostelu zaledwie o kilka minut spacerem. Blisko będziesz miał do kulturalnych miejsc (takich jak Opera Wrocławska i Narodowe Forum Muzyki) a także rozrywkowej części miasta. 


Nasz hostel jest także bardzo dobrze skomunikowany z innymi rejonami Wrocławia. Tuż przy zabytkowym budynku Dworca Świebodzkiego mieści się przystanek autobusowy o tej samej nazwie. Niedaleko mieści się także przystanek obsługujący linie tramwajowe, co znacznie ułatwi ci podróżowanie po przepięknym Wrocławiu.

Rzut obiektu

Lokalizacja

Okolica
od  178 zł  /noc

Podobne obiekty

od  136 zł  /noc

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności