Rodzinny apartament typu studio

plac Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław

4 25.9 m2

Opis obiektu

Apartament rodzinny we Wrocławiu


Rodzinny wypad na weekend do stolicy Dolnego Śląska? Nie mogłeś lepiej trafić! Nasz schludny, jasny pokój posiada własny aneks kuchenny oraz łazienkę, dzięki czemu będziecie mogli bez skrępowania korzystać z uroków Hostelu Świebodzkiego.  


Aneks kuchenny jest wyposażony w niezbędny sprzęt oraz naczynia. Łazienka natomiast posiada WC, prysznic oraz umywalkę. 


Dzięki czterem pojedynczym, wygodnym łóżkom będziecie mogli komfortowo się wyspać i naładować baterie przed zwiedzaniem przepięknego Wrocławia. A jest co zwiedzać!

Pokój dla rodziny z dziećmi 


Dzięki naszej wspaniałej lokalizacji, dotrzecie sprawnie do wszelkich atrakcji, których w Mieście Stu Mostów nie brakuje. Czekają one już na was w samym budynku Dworca Świebodzkiego. Znajduje się tu m.in. największa makieta kolejowa w Polsce "Kolejkowo".


Do innych ciekawych miejsc dotrzecie spacerem (do Rynku kilka minut) lub komunikacją miejską. Przystanku znajdują się przy naszym hostelu - pojedziecie zarówno tramwajem jak i autobusem. 


Rzut obiektu

Lokalizacja

Okolica
  pobieranie ceny... 

Podobne obiekty

  pobieranie ceny... 

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności