Rezerwacje: 71 382 80 00
Facebook
GooglePlus

Kwatery pracownicze Wrocław

Tanie kwatery pracownicze dla firm Wrocław

Firma Kwatery dla Firm oferuje swoim klientom tanie i wygodne kwatery we Wrocławiu. Na terenie całego miasta, w każdej dzielnicy, udostępnia noclegi zarówno pracownikom, turystom jak i studentom. Wygodna lokalizacja i wyposażenie niedostępne nigdzie indziej w tak dobrej cenie to główne zalety firmy. 60 lokalizacji gotowych pomieścić nawet 1200 osób to propozycja z jaką występuje firma Kwatery dla Firm. W swojej ofercie wyróżnia mieszkania, pokoje, apartamenty, hostele robotnicze oraz pokoje uczniowskie w domu studenckim. Każde z tych miejsc posiada dostęp do kuchni i łazienki, część pokoi ma na wyposażeniu Internet oraz klimatyzację. Firma oferuje swoim klientom parking oraz sprzątanie i zmianę pościeli co dwa tygodnie.

Wrocław zaprasza, tanie kwatery w zasięgu ręki!

Zapraszamy do naszych kwater we Wrocławiu, gdzie obsługujemy osoby prywatne i udostępniamy wygodny nocleg dla firm. Nasze kwatery zapewniają wysoki standard obsługi, szybką rezerwacje miejsc noclegowych przez telefon i e-mail oraz opłaty gotówką jak i przez przelew na konto. Do dyspozycji mamy pond 60 lokalizacji – gotowi jesteśmy pomieścić nawet do 1200 gości. A wszystko to wyjątkowo tanio i sprawnie! Nasza firma zapewnia również wystawianie faktur VAT. Prowadzisz firmę? Zostaw nam kontakt do siebie, a my zapewnimy Ci szybką i w pełni kompleksową obsługę pracowników. Tanie noclegi we Wrocławiu z nami staną się łatwo dotępne, a opłaty przejrzyste. Turystom jesteśmy w stanie zaoferować kwatery prywatne z dostępem do TV, Internetu, łazienką i kuchnią. Zadzwoń - 533-555-257! Dzięki ogromnej ilości miejsc noclegowych jesteśmy jedną z największych firm oferujących usługi hotelowe, swoim zasięgiem obejmując zarówno Wroclaw, jak i okolice – Długołękę, Kiełczów i Siechnice. Firma gwarantuje wysoki standard obsługi, bezproblemową rezerwację miejsc noclegowych przez telefon lub drogą elektroniczną oraz atrakcyjne położenie, które zaspokoi oczekiwania zarówno turysty, jak i pracownika czy studenta. Firmom oferujemy stała współpracę, zapewniając kompleksową obsługę i faktury VAT.

Kwatery pracownicze we Wrocławiu

Oferowane przez nas kwatery pracownicze to 60 lokalizacji przygotowanych z myślą o osobach poszukujących komfortowego, taniego zakwaterowania. Nasze obiekty będą w stanie pomieścić nawet 900 osób. Pośród naszych propozycji znajdziesz hotel pracowniczy czy robotniczy, które pozwolą Ci korzystać z udogodnień oferowanych przez wybrane miejsce. W swojej ofercie posiadamy kilkuosobowe mieszkania oraz hostele, zlokalizowane we Wrocławiu oraz okolicach. Zadbane, dobrze wyposażone pokoje pracownicze, uwzględniają obecność łazienki, kuchni, TV oraz bezprzewodowego Internetu. Posiadające parking obiekty, położone są w miłej i przyjemnej okolicy, a ponadto – dobrze skomunikowanej z centrum. Nasze tanie noclegi to propozycja nie tyko dla firm, ale także dla osób prywatnych – w tym turystów czy studentów. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz hotel pracowniczy w najbardziej odpowiadającej Ci lokalizacji – Wrocław, Długołęka, Kiełczów czy Siechnice – sam zdecyduj, gdzie chciałbyś się zatrzymać.