Rezerwacje: 71 382 80 00
Facebook
GooglePlus

Długołęka ul. Zielona 1a

Wrocław i okolice – Noclegi Długołęka

Ilość osób: do 21 osób
Adres: Kwatery dla Firm, Długołęka ulica Zielona 1a – komfortowe oraz tanie kwatery Długołęka, w okolicach Wrocławia najtaniej.
Dojazdy: Wylot na Warszawę – Trasa S8, AOW – 1 km, 5 km Wrocław, 15 km Oleśnica
Komunikacja: Autobus: 504, 914, 914a, 944
Pociąg: Stacja Długołęka
Typ lokalu: Budynek wolnostojący – 1 mieszkanie 4-os, 4 pokoje, 1 x 3-os, 1 x 6-os, 2 x 4-os
Metraż: 16 m2
Opis Budynku: Budynek wolnostojący piętrowy. Wchodząc do budynku na prawo znajduje się kuchnia i schody na piętro, po lewej przedpokój oraz mieszkanie, na wprost pokój 6-os. Na piętrze po prawej 2 pokoje 4-os. z dostępem do wspólnej łazienki, dalej znajduje się pokój 3-os. z łazienką. Przy ul. Zielonej 1a tanie kwatery Długołęka zapewniają darmowe miejsca parkingowe.
Wyposażenie: Wszystkie pokoje wyposażone w łóżka, szafki, TV.
Kuchnia i Łazienka: Kuchnia wspólna z wyposażona w lodówkę, płytę gazową, mikrofalówkę i czajnik.
Łazienki z WC, prysznicami i umywalkami.
Standard: Okna PCV, panele w pokoju i korytarzu, glazura w łazienkach i kuchni. Budynek nowy, parking przed budynkiem na 10 samochodów.
Piętro/winda/budynek: Budynek piętrowy
Otoczenie budynku: Budynek z własnym podwórkiem i parkingiem, w pobliżu sklepy, sklep z materiałami budowlanymi oraz stacja PKP. Bardzo blisko do Selgrosu, pizzerii oraz McDonald’s.
Cena najmu: Kwatery i tanie noclegi Długołęka już od 20 zł: Cennik Długołęki – najwygodniejsze tanie noclegi dla Twojej firmy i turystów!

Długołęka – tanie i komfortowe noclegi

Nasze, mieszczące się przy ulicy Zielonej oraz przy ulicy Sienkiewicza, kwatery oferują pełen komfort i pełne wyposażenie już od 20 zł za dobę! Pachnące nowością kuchnie i łazienki, własne miejsca parkingowe oraz sąsiedztwo lokali gastronomicznych i sklepów budowlanych sprawia, że Długołęka jest wyjątkowo chętnie wybierana przez renomowane przedsiębiorstwa.

Kwatery dla Firm – najlepsze noclegi we Wrocławiu i jego okolicach!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, również poprzez profilowanie, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679.

icon-car.pngFullscreen-Logo
Zielona 1a

ładowanie mapy - proszę czekać...

Zielona 1a 51.176031, 17.196633 12 km Oleśnica, 4 km granica Wrocławia