Rezerwacje: 71 382 80 00
Facebook
GooglePlus

ul. Wrocławska 32

Wrocław i okolice – Noclegi Kiełczów

Ilość osób: do 28 osób
Adres: Kwatery dla Firm ulica Wrocławska 32, Kiełczów – komfortowe oraz tanie noclegi Kiełczów, w okolicach Wrocławia najtaniej.
Dojazdy: Rynek – 12 km, Hala Stulecia – 10 min, CH Korona – 5 min
Komunikacja: Autobus: 931
Typ lokalu: Budynek Wolnostojący – 5 mieszkań, 1 x 3-os, 1 x 4-os, 1 x 6-os, 1 x 7-os, 1 x 8-os
Metraż: Średnio 30 m2
Opis Mieszkania: Mieszkania w budynkach wolnostojących. Darmowe miejsca parkingowe w tanie kwatery Kiełczów.
Wyposażenie: Pokoje wyposażone w łóżka, szafki, TV.
Kuchnia i Łazienka: Aneksy kuchenne i kuchnie wyposażone w lodówkę, płytę gazową i czajnik. Łazienki z WC, prysznicem i umywalką.
Standard: Okna PCV, panele w pokojach i korytarzach, glazura w łazienkach. Budynek odnowiony, ładna okolica, prywatny parking.
Piętro/winda/budynek: Parter / Budynek Wolnostojący
Otoczenie budynku: Budynek z własnym podwórkiem i parkingiem, obok przystanek komunikacji miejskiej, sklepy Biedronka i Żabka, w pobliżu kościół, fryzjer i inne sklepy.
Cena najmu: Kwatery i tanie noclegi już od 20 zł: Cennik Kiełczowa – najwygodniejsze tanie kwatery Kiełczów dla Twojej firmy i turystów!

Kwatery przy ul. Wrocławskiej 32

Wrocławska 28 to jedna z oferowanych przez nas na terenie Kiełczowa lokalizacji. Proponowane przez nas miejsce noclegowe pomieści do 32 osób. Pokoje wyposażone są w łóżka, szafki oraz TV. Możliwy jest także dostęp do aneksu kuchennego czy też kuchni wyposażonej w lodówkę, płytę gazową i czajnik. Łazienki posiadają WC, prysznic oraz umywalkę.

Pokoje zlokalizowane zostały w odnowionym budynku wolnostojącym, z własnym podwórkiem i parkingiem. Niedaleko obiektu znajduje się przystanek umożliwiający dogodny dojazd do centrum. Noclegi we wsi Kiełczów to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują zatrzymać się na jakiś czas we Wrocławiu, jednak nie chcą ponosić w związku z tym dużych kosztów.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, również poprzez profilowanie, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679.

icon-car.pngFullscreen-Logo
Wrocławska 32

ładowanie mapy - proszę czekać...

Wrocławska 32 51.142791, 17.167288 5 min. do CH Korona, 12 km Rynek