Rezerwacje: 71 382 80 00
Facebook
GooglePlus

Pod Lipami Pokoje Gościnne Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice to położona nad malowniczym jeziorkiem podwrocławska gmina, gdzie firma Kwatery dla Firm oferuje tanie noclegi pracownicze.

Nasze komfortowe i kompleksowo wyposażone pokoje dedykowane są z racji swojego położenia przede wszystkim pracownikom pobliskiej strefy przemysłowej.

Marka Kwatery Dla Firm, lidera wrocławskiego rynku, od wielu już lat stanowi najlepszą gwarancję jakości usług.  Nie inaczej jest w przypadku naszego kolejnego, położonego poza Wrocławiem obiektu.

Hotel Robotniczy Pod Lipami Jelcz-Laskowice to nowocześnie urządzony i wyposażony we wszelkie niezbędne meble i naczynia obiekt – dwie duże jadalnio-kuchnie, łazienki oraz komfortowe pokoje z TV i Internetem WiFi.

Dysponujemy 86 miejscami noclegowymi w pokojach 3 i 4 osobowych. Oferujemy również bezpłatne miejsca parkingowe oraz sąsiedztwo lokali gastronomicznych czy sklepów.

Wszystko to już od 20 zł za dobę!

Odległości:

-Sklep spożywczy – 30m

-bar-restauracja – 100m

-pływalnia miejska – 2,5km

 

Pokoje Gościnne Pod Lipami Jelcz Laskowice

Ilość osb: 86 osób
Adres: Jelcz-Laskowice, ul Techników 20a
Dojazdy:
Komunikacja:
Typ lokalu: Hotel Robotniczy – pokoje 3-osobowe oraz pokoje 4-osobowe
Metraż: 634 m2
Opis : Hotel mieści się w wyremontowanym wolnostojącym dwupiętrowym budynku. Przylega do niego strefa rekreacyjna wyposażona w drewniane ławki ze stolikami.

W budynku znajdują się dwie duże jadalnio-kuchnie ,  łazienki oraz komfortowe pokoje z TV i Internetem WiFi.

Wyposażenie: Pokoje wyposażone w łóżka, szafy i biurko, TV i Internet WiFi.
Kuchnia: Kuchnia z pełnym wyposażeniem: lodówka, piekarnik, mikrofalówka oraz podstawowe naczynia.
Standard: Okna PCV, panele w pokojach, glazura w kuchni, łazience.
Piętro/winda/budynek: Budynek wolnostojący
Otoczenie budynku: Do budynku przylega strefa rekreacyjna wyposażona w drewniane ławki ze stolikami. W pobliżu lokale usługowe i banki.
Cena najmu: od 20 zł za dobę/od osoby!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, również poprzez profilowanie, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679.

ładowanie mapy - proszę czekać...

Jelcz Laskowice, ul. Techników 20a 51.032136, 17.315569