Strona główna » Bulwar z duszą przy placu Jana Pawła II

Bulwar z duszą przy placu Jana Pawła II

17 września 2015

Bulwar Staromiejski - industrialny charakter

Inwestycja polega na komercjalizacji budynku zaprojektowanego przez Wilhelma Jaide na początku XX wieku. Pierwotnie w obiekcie znajdowała się jednoprzestrzenna, nowocześnie wyposażona kuchnia, która zaopatrywała w posiłki pobliską instytucję. Spółka i2 Development postanowiła przebudować obiekt i przekształcić go w przestrzeń pod biura i pomieszczenia usługowe. Nie zniknie jednak jej industrialny charakter, a przyszli najemny mogą liczyć na bardzo dobre nasłonecznienie budynku.Bulwar będzie składał się z dwóch kondygnacji - na parterze znajdą się pomieszczenia usługowe o powierzchni 355 metrów kwadratowych. Na piętrze przewidziano przestrzeń pod lokale biurowe - w sumie 325 metrów kwadratowych.

Zmiany w Centrum

Stare miasto przeżywa ostatnio prawdziwe oblężenie jeśli chodzi o ilość inwestycji. Po zburzeniu budynku Cuprum, budowa kolejnych części bulwaru Staromiejskiego to kolejne ogromne przeobrażenie przestrzeni w tym rejonie. Mamy nadzieję, że z korzyścią dla Wrocławia.W pobliżu pracownicy licznych budów mogą liczyć na tanie i komfortowe noclegi. Kwatery dla Firm od siedmiu lat stale ugruntowują swoją silną pozycję na wrocławskim rynku usług noclegowych dla pracowników z sektora budowlanego, wykończeniowego czy instalacyjnego.Obok powstającego Bulwaru Staromiejskiego znajdują się nasze lokale przy ulicach: Nabycińskiej, Lubuskiej, Zdrowej i Długiej. Pracownicy mogą również skorzystać z usług Vanilla Hostel przy ulicy Traugutta 35.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności