Strona główna » Południe Wrocławia rośnie w siłę

Południe Wrocławia rośnie w siłę

05 grudnia 2014

W czym tkwi sekret popularności południowej części miasta?

Osoby zainteresowane zakupem lub wynajmem mieszkania na południu Wrocławia, wśród głównych zalet tej lokalizacji wymieniają przede wszystkim obecność terenów zielonych, dobrą komunikację miejską, sąsiedztwo centrów handlowych i rozrywki, rozbudowaną infrastrukturę oraz obecność licznych sklepów, aptek, szkół i przedszkoli.Krzyki, reprezentatywna dzielnica tej części Wrocławia, ceniona jest za komfort, prestiż, doskonałą komunikację z centrum miasta, bliskość do autostrady prowadzącej do Krakowa, ale również opłacalność. Wiele osób decyduje się na zakup mieszkania na południu traktując tę decyzję jako wieloletnią inwestycję kapitału. Krzyki uważa się za miejsce szczególne na mapie Wrocławia, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem deweloperów.

Tanie noclegi na południu

Specjalnie dla osób, które chciałby osobiście przekonać się o wyjątkowości południowych terenów Wrocławia oraz pracownikach np. firm budowlanych działających na tych terenach przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę noclegową. Nasze mieszkania przy takich ulicach jak Orzechowa, Złotostocka, czy bliżej Bielan przy ul. Zwycięskiej i Połabian to połączenie niskich cen, wysokiego komfortu mieszkania, doskonałej lokalizacji i bliskości komunikacji miejskiej.Nasze kwatery pracownicze we Wrocławiu zaprojektowane zostały z myślą o robotnikach budowlanych, którzy poszukują komfortowych miejsc do spania, zlokalizowanych w bliskich okolicach realizowanych inwestycji. Dzięki sporemu zagęszczeniu naszych miejsc noclegowych każda firma znajdzie coś dla siebie – nie mamy na myśli jedynie południa, a obszar całego Wrocławia i bliskich okolic. Wystarczy spojrzeć na mapę miasta dostępną na naszej stronie internetowej, na której zaznaczone są nasze kwatery i wybrać interesującą lokalizację.

Wynajmij kwaterę i przekonaj się sam

Od lat południowa strona Wrocławia cieszy się niesłabnącą popularnością. Świadczą o tym liczne inwestycje startujące w tych okolicach, powstające budynki mieszkalne i centra handlowe. Jeśli dodamy do tego bogactwo terenów zielonych, doskonałe skomunikowanie z innymi częściami miasta, łatwy dostęp do rozrywek i komunikacji miejskiej oraz bliskość autostrady otrzymujemy odpowiedź na pytanie „dlaczego warto zamieszkać na południu Wrocławia?”. Zresztą, najlepiej przekonać się osobiście. Dlatego też zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych kwater dostępnych w atrakcyjnych cenach, dobrze wyposażonych, oferujących komfortowe warunki mieszkalne.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności