Strona główna » Nicolas Business Center – Przestrzeń biznesowa w unikalnym wydaniu

Nicolas Business Center – Przestrzeń biznesowa w unikalnym wydaniu

31 sierpnia 2015

Wizerunek Miejski

To ważne, aby dbać o spójny wizerunek przestrzeni w centralnych, reprezentatywnych częściach miasta. Odnawiając kamienicę, której mieści się Vanilla Hostel przy ulicy Traugutta mamy to również na uwadze. Szanujemy zabytki i stare zabudowania, podwyższamy ich standard, by z dumą i nadzieją iść w nowoczesność. Widzimy, że podobnie dzieje się przy budowie Nicolas Business Center.

Architektura Starego Miasta

Tuż obok tamtejszej budowy mieści się trzypiętrowy budynek mieszkalny. Przylegać do niego będzie niższa część Nicolasa, idealnie się z nim komponująca. Wyższa część rozciągać się będzie od narożnika ulic wzdłuż ulicy św. Mikołaja. Bryły będą różniły się kolorami, przez co budynek ma wyglądać jakby był złożony z dwóch różnych obiektów i wkomponowany w otoczenie. Jak twierdzi Paweł Niedbalski z Wrocławskiego Biura Inwestorskiego Wrocławskiego Oddziału PZIT, jeden z autorów zwycięskiego projektu, inspiracją podczas procesu tworzenia projektu były budynki charakterystyczne dla Wrocławia, takie jak Renoma i Kameleon. Inwestorem przedsięwzięcia jest PB Inter-System S.A. Na generalnego wykonawcę obiektu wybrano firmę ISB Budownictwo. Nicolas będzie obiektem całkowicie podpiwniczonym, o sześciu kondygnacjach nadziemnych. W części podziemnej znajdować się będzie parking oraz pomieszczenia techniczne. Ponad ziemią znajdą się biura, a na parterze lokale usługowe.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności