Strona główna » Studencie – wciąż nie znalazłeś noclegu we Wrocławiu?

Studencie – wciąż nie znalazłeś noclegu we Wrocławiu?

19 grudnia 2014

Hostel Trzy Kolory to doskonały wybór dla studentów

Odpowiedzią na zapotrzebowanie studentów na tanie mieszkanie w stolicy Dolnego Śląska jest nasz hostel we WrocławiuTrzy Korony. Usytuowany przy ul. Sienkiewicza sąsiaduje z Placem Grunwaldzkim, a co za tym idzie budynkami Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego. Przystosowany nie tylko do młodych ludzi, jest doskonałym wyborem gdy liczy się atrakcyjna cena, komfort, spokój i dobra lokalizacja.Hostel Trzy Kolory często nazywany również domem studenta, turystów czy pracowników firm, należy to najtańszych we Wrocławiu. Mimo to, kamienica w której się mieści, jest wyjątkowo zadbana – nie oszczędzaliśmy pieniędzy na remont chcąc zapewnić swoim Klientom najlepsze warunki mieszkalne.Poza dobrą ceną, studenci cenią również wygodę i łatwy dostęp np. do Internetu. W pokojach znajdujących się w Hostelu Trzy Korony znajdują się komfortowe łóżka, lodówki, stoły oraz funkcjonalne meble sprawiające, że miejsce to idealnie nadaje się do codziennej egzystencji. Dodatkowo, w prawie każdym pokoju zamontowaliśmy gniazdka sieciowe pozwalające korzystać z Internetu, zaś cały budynek objęty jest zasięgiem Wi-Fi. Osoby wynajmujące pokoje w naszym hostelu do dyspozycji otrzymują wygodną łazienkę, a w niej natryski, toalety i umywalki. W dwóch obszernych kuchniach zmieściliśmy szafki, pojemne lodówko-zamrażarki oraz kuchenki. Dodatkowo mieszkańcom udostępniliśmy nieco mniejsze aneksy kuchenne zaopatrzone w kuchenki mikrofalowe i tostery.Kolejną ogromną zaletą naszego hostelu jest lokalizacja. Ulica Sienkiewicza przy której się znajduje to bliskie okolice Placu Grunwaldzkiego, Galerii Dominikańskiej, Rynku oraz Dworca Głównego, czyli idealne usytuowanie dla studentów. Nie bez znaczenia pozostaje sąsiedztwo Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego, Akademii Medycznej i Uniwersytetu Wrocławskiego oraz dobra komunikacja miejska. Liczne tramwaje i autobusy pozwolą bez problemu dotrzeć do interesujących miejsc.

Tanio, wygodnie i w dobrym miejscu

Hostel Trzy Korony znajdujący się przy ulicy Sienkiewicza we Wrocławiu to mnóstwo zalet, które docenią nie tylko studenci, ale również pracownicy różnych firm przebywających na delegacji w mieście nad Odrą czy turyści. Wyróżniający się atrakcyjnymi cenami pozwoli na komfortowe mieszkanie, naukę po powrocie z uczelni czy relaks po pracy.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności