Strona główna » Trwa budowa kompleksu biurowego na Legnickiej – Business Garden

Trwa budowa kompleksu biurowego na Legnickiej – Business Garden

27 października 2015
Od października zeszłego roku trwa budowa kompleksu biurowego Business Garden, powstającego pomiędzy dwoma wiaduktami przy ulicy Legnickiej, naprzeciwko Centrum Handlowego Magnolia. Na powierzchni 7 hektarów do końca przyszłego roku powołanych do życia zostanie osiem budynków biurowych, hotel biznesowy, restauracja, a wszystko to otoczone pięknym ogrodem.Za inwestycję Business Garden Wrocław odpowiada Vastint Poland, członek grupy Property Division Inter IKEA. Ta autorska koncepcja innowacyjnych parków budowlanych, swoim zasięgiem obejmie nie tylko stolicę Dolnego Śląska, ale również Warszawę i Poznań.

Legnicka rośnie w siłę

Ulica Legnicka, jedna z arterii wylotowych Wrocławia skierowana na zachód, łącznie liczy 3550 metrów. Od początku 2000 roku możemy zaobserwować jej rozkwit – przy jej biegu powstało Centrum Handlowe Magnolia czy Legnicka Park Popowice. Do końca przyszłego roku, do tego towarzystwa, dołączy Business Garden. Powstaje on na Wzgórzu Mikołajskim, kupionym przez inwestora za blisko 40 mln złotych. Co będzie w stanie zaoferować?Łączna powierzchnia najmu budynków powstających przy ul. Legnickiej wyniesie 110 tys. mkw. Będą to nowoczesne powierzchnie biurowe i usługowe wraz z miejscami parkingowymi. Wnętrza biurowców, jak przystało na lokale XXI wieku, zachwycą doskonałym oświetleniem i wysoką wygodą aranżacji przestrzeni. Jak informuje inwestor na swojej stronie, „inspirujące otoczenie z pewnością podniesie komfort codziennej pracy”.Osiem budynków biurowych okalać będzie ogród – idealne miejsce zarówno do spacerów, odpoczynku, jak i do pracy pod chmurką. Miejsce to szczególnie spodoba się miłośnikom koszykówki, ze względu na obecność boiska z koszami.Poza wysoką funkcjonalnością, Business Garden we Wrocławiu zaprojektowany został zgodnie z rygorystycznymi normami ekologicznymi. Kompleks biurowy pełen będzie przyjaznych dla środowiska rozwiązań, mających wiele wspólnego z oszczędzaniem wody i energii elektrycznej. Za wszystko odpowiadać będzie system HVAC. Realizuje on swoje zadania wspólnie z inteligentnym systemem zarządzania budynkiem.

Noclegi dla pracowników budowlanych

Nasza firma, do czego zdążyli przyzwyczaić się inwestorzy, proponuje ekipom budowlanym pracującym przy realizacji inwestycji Business Garden tanie noclegi we Wrocławiu. Dobrym wyborem, chociażby ze względu na bliskie sąsiedztwo z miejscem pracy, byłoby np. czyste i schludne mieszkanie przy ul. Strzegomskiej, leżące zaledwie 300 metrów od Dworca Mikołajów.Jest to zaledwie jedno z wielu miejsc noclegowych, którymi dysponujemy na terenie stolicy województwa dolnośląskiego. Warto zapoznać się ze wszystkimi i wybrać optymalną kwaterę.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności