Strona główna » Apartamenty Zyndrama – lokatorzy odbierają pierwsze klucze

Apartamenty Zyndrama – lokatorzy odbierają pierwsze klucze

08 kwietnia 2019
W maju 2017 roku na Kępie Mieszczańskiej ruszyła budowa apartamentów mieszkalnych. Warszawski inwestor 6B47 zrealizował projekt, który zakładał postawienie 7 kondygnacyjnego obiektu do celów mieszkaniowych. Kilka dni temu klucze do swoich lokali odebrali pierwsi najemcy. W poniższym artykule przybliżymy wam Apartamenty Zyndrama.

Kępa mieszczańska jest wyspą na wrocławskiej Odrze, która coraz częściej wybierana jest przez młode pary wprowadzające się do nowych mieszkań. Piękna okolica oraz wiele przydatnych punktów sprawia, że również tutaj kwitnie rynek pierwotny. Czym charakteryzuje się budynek przy Zyndrama 20?

Nowoczesne penthouse'y

apartamenty-zyndrama-wroclaw

Budynek dysponuje 3 tys. m. kw. powierzchni użytkowej rozłożonej na 6 piętrach. Spółka PORR, która jest głównym wykonawcą zleciła projekt architektoniczny Autorskiej Pracowni Architektury Hubka, która pochodzi z Wrocławia.  Na samym szczycie projektanci przewidzieli miejsce dla dwóch penthouse’ów, które są największymi i zarazem najdroższymi lokalami w inwestycji. Pierwszy z  nich ma 152 metrów kwadratowych i kosztuje 1 milion 846 tysięcy złotych.

Drugi z nich ma 149 metrów kwadratowych, jednak w w tym przypadku architekci dają nowym lokatorom możliwość rozbudowy posiadłości do 200 metrów. Lokal ten jest tańszy od poprzednika o 50 tysięcy złotych. Przykładowa aranżacja wnętrz ukazywana na broszurach reklamowych oraz wizualizacjach to dzieło wrocławskiego studia projektowego Galeria Wnętrz.

Mieszkania typu premium

mieszkania-wroclaw-zyndrama

Oprócz wspomnianych wcześniej luksusowych lokali, mieszkanie przy ul. Zyndrama oferuje także 48 apartamentów dysponujących przestronnymi balkonami. Ich metraż waha się od 48 do 150 metrów. Apartamenty Zyndrama reprezentują klasę premium – każde z mieszkań posiada prywatną łazienkę z bezpośrednim wejściem z sypialni, druga ogólnodostępną a także toaletę dla gości. Kolejnym powodem, który wskazuje na to, że jest to klasa premium jest fakt, że wszystkie użyte materiały zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem najwyższych wymogów jakościowych. Jest to więc propozycja skierowana do najbardziej wymagających klientów. Klientów, którzy będą musieli sięgnąć głęboko do portfela, ponieważ ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 9,5 tysiąca złotych.  Do mieszkań poprowadzą 3-metrowe drzwi, a lobby pokryją płyty gresowe oraz płytki dębowe. Zmotoryzowani mieszkańcy mogą liczyć natomiast na 36miejsc parkingowych oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Apartamenty nad Odrą

apartamenty-wroclaw

Apartamenty Zyndrama utrzymane są w butikowym stylu. Jeśli dołoży się do tego ścisłe centrum miasta oraz wysoką jakość wykonania wychodzi z tego wysoki prestiż inwestycji. Zyndrama wydaje się być idealną propozycją dla lokatorów, którym zależy na życiu w centrum miasta. Jak zapewnia deweloper, pomimo ulokowania inwestycji w centrum, mieszkańcy nie odczują miejskiego zgiełku. Wszystko to za sprawą najbliższego otoczenia i położenia nad samą Odrą. Trzeba przyznać, że nie można odmówić inwestorom strzału w dziesiątkę jeżeli chodzi o lokalizację. Połączono przyjemne z pożytecznym – wypoczynek wśród zielonych szklaków znajdujących się nad Odrą a zarazem bliskość centrum. Apartamenty Zyndrama dzieli od wrocławskiego rynku bowiem jedynie 3 kilometry, więc dojazd do serca miasta nie powinien przekroczyć około 15 minut.

6B47 Poland jest przedstawicielem austriackiej firmy deweloperskiej działającej w Austrii oraz Niemczech. Inwestorzy realizują projekty w Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności