Strona główna » Cafe Hostel – Leśnica

Cafe Hostel – Leśnica

27 maja 2020
Wraz z początkiem roku 2020 sprzedaliśmy budynek przy ul. Chociebuskiej, równocześnie przygotowując kolejne mieszkania na wynajem we wrocławskiej dzielnicy -Leśnica.

Nowa inwestycja znajduje się przy ul. Brzezińskiej i docelowo przewiduje 15 mieszkań: dwu- i trzypokojowych w czterokondygnacyjnym budynku mieszkalnym. Lokale są kompleksowo umeblowane i wyposażone w podstawowe sprzęty sanitarne oraz elektryczne, dzięki czemu każde z nich gotowe będzie do zamieszkania od zaraz.W kuchni znajdziemy lodówki, płyty grzewcze oraz zlewozmywaki, sypialnie wyposażone są w łóżka, szafy, komody oraz stoły z krzesłami, a łazienki składają się z umywalek, misek WC i kabin prysznicowych. Każde pomieszczenie jest po gruntownym remoncie, przez co mieszkania są świeże, jasne i czyste.Dodatkowym atutem mieszkań jest podwórze dostępne dla mieszkańców budynku i zamknięte dla osób z zewnątrz. Jest to świetne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, gwarantujące prywatność i ciszę. Ten zielony plac mierzy ponad 200m² i zlokalizowany jest na południowej stronie działki, dając całodniowy dostęp światła słonecznego.
Najbliższy przystanek komunikacji publicznej znajduje się w odległości ok. 200m a podstawowe usługi oraz punkty handlowe dostępne są w najbliższej okolicy, m.in. apteka, piekarnie, sklepy spożywcze, supermarkety, dom handlowy Hermes a także różnorodne lokale gastronomiczne i usługowe.

Z końcem kwietnia udostępniliśmy osiem mieszkań i przywitaliśmy pierwszych lokatorów – wcześniejszych mieszkańców Café Hostelu. Zakończenie remontów pozostałej części budynku zaplanowane jest jeszcze w maju, co pozwoli nam na przekazanie do użytku reszty lokali od przyszłego miesiąca.

Kolejnym etapem prac nad nową nieruchomością jest odnowienie jej elewacji. Budynek pochodzi z ok. 1920r. i położony jest na obszarze historycznego układu urbanistycznego miasta Leśnicy, obecnie dzielnicy Wrocławia, przez co wpisany jest do rejestru zabytków miasta. Wymaga to szczególnej renowacji, a prace wykonywane będę pod nadzorem konserwatora. Po inwentaryzacji frontowej elewacji wstępnie zaprojektowano jej kolorystykę oraz odnowienie detali, które w dużej części zachowały się w względnie dobrym stanie.Elewacja - Brzezińska
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności