W marcu tego roku wrocławski deweloper Republika Wnętrz rozpoczął budowę przy ulicy Tęczowej. Projekt Halo Apartamenty zakłada postawienie dwóch budynków mieszkalnych z lokalami usługowo-biurowymi na parterze. Dawniej na tym terenie znajdowały się XIX wieczne zabudowania. Jaki pomysł na tę przestrzeń mają inwestorzy z Wrocławia?

Okazuje się, że wbrew panującym trendom budowania nowoczesnych, w większości przeszklonych obiektów, inwestorzy odpowiadający za Halo Apartamenty nawiążą do starego stylu. Ceglana elewacja oraz proste kształty z pewnością wpiszą się w budownictwo charakterystyczne dla Starego Miasta. To właśnie w tej części Wrocławia, przy ulicy Tęczowej trwają prace nad apartamentami.

Co oferują Halo Apartamenty?

apartamenty-halo-wroclaw

Zacznijmy od parteru. W tym miejscu będzie wygospodarowana przestrzeń dla 13 lokali użytkowych różnej wielkości – od 28 do 232 metrów kwadratowych. Jest to dobra lokalizacja dla większych marek, ponieważ w okolicy znajdują się głównie małe, lokalne punkty. Z tego co zdążyłem zaobserwować, standardem stają się już stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Nie zapomnieli o nim także inwestorzy Halo Apartamentów, którzy przewidzieli je w dwupoziomowym, monitorowanym garażu. Obydwa budynki będą dysponować 6 piętrami mieszkalnymi. Większość z nich będzie miało dostęp do balkonów – wyjątek stanowią kawalerki na parterze oraz jedna na 3 piętrze.

Halo Apartamenty - ceny

apartamenty-halo-wroclaw

A jeśli już o mieszkaniach jednopokojowych mowa, warto wspomnieć o cenie najmniejszych lokali. Ofertę rozpoczynają się od około 285 tysięcy złotych za jedyne 25 metrów. Daje to koszt 11 336zł za metr kwadratowy. Najdroższą kawalerką jest natomiast 40-metrowy lokal na 5 piętrze, za który trzeba zapłacić  ponad 450 tysięcy złotych. W ofercie znajdują się także mieszkania 2, 3 oraz 4-pokojowe. Najwyżej deweloper wycenił prawie 80-metrowy apartament na 5 piętrze. Oprócz czterech dużych pokoi będzie dysponował dwoma balkonami – jednym, dużym  ponad 6 metrowym oraz drugim o powierzchni ponad 2 metrów kwadratowych. Szczegółową ofertę znajdziecie na stronie dewelopera.

Deweloper zapewnia wysoki standard wykończenia zarówno mieszkań jak i części wspólnych. W nich nowi lokatorzy mogą liczyć na ladę recepcyjną, pięknie doświetlone korytarze a także eleganckie wnętrze z elementami klinkieru. Oprócz wcześniej wspomnianych stacji ładowania aut elektrycznych, Halo Apartamenty będą wyposażone w video-domofon, monitoring garaży podziemnych czy całodobową ochronę. O wysokim standardzie świadczy także wykorzystanie najwyższej jakości materiałów podczas budowy elewacji – płyt winylowych imitujących cegłę, płyt włókno-cementowych czy cegieł elewacyjnych klinkierowych.

Lokalizacja

apartamenty-halo-wroclaw

Przyszli najemcy oprócz wysokiego standardu mieszkań mogą liczyć na dogodną lokalizację. Usytuowane na Starym Mieście Halo Apartamenty umożliwią sprawny dojazd do centrum. Mieszkania oddalone są od rynku niespełna 20 minut pieszo – po drodze znajduje się Narodowe Forum Muzyki, Opera Wrocławska, kino Nowe Horyzonty czy Kolejkowo. Gorzej wypada już niestety komunikacja miejska. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek obsługujący tylko dwie linie autobusowe - 127 oraz nocny 249. Lokatorzy będą musieli więc pokonywać około 500 metrów, by dostać się na przystanek tramwajowy pl. Orląt Lwowskich.Na jakim etapie teraz znajdują się prace przy nowych mieszkaniach? Aktualnie wykonywane jest zbrojenie i betonowanie ścian słupów w garażu podziemnym. Ukończone zostało natomiast wykonanie wykopu, instalacji uziomu a także płyty fundamentowej.

Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności