W maju 2017 roku ruszył projekt pod nazwą Legnicka Street, za inwestycję którego odpowiada firma Popowice Development. Handlowo-usługowy budynek powstaje w dzielnicy Fabryczna. Aktualnie inwestycja znajduje się na drugim etapie, dlatego postanowiliśmy zajrzeć na teren budowy i pokazać wam jak aktualnie wygląda.

street-point-wrocław

Legnicka Street to budynek złożony z dwóch segmentów. Pierwszy z nich to segment biznesowy zawierający powierzchnie biurowe oraz handlowo-usługowe, których będzie w sumie 14 lokali. W skład drugiego – mieszkaniowego – wchodzi 140 komfortowych mieszkań a także 26 ekskluzywnych apartamentów. Całkowita powierzchnia Legnicka Street wynosi ponad 27 tysięcy mkw.

Co w drugim etapie?

street-point-wrocław

Podczas prac w drugim etapie ma powstać aż 472 mieszkań, które rozlokowane będą na siedmiu poziomach. W pierwszym etapie do użytku oddano lokale od 18 do 109 mkw. Teraz do oferty mają natomiast dołączyć kawalerki a także mieszkania dwupokojowe.

Ofertę wspomnianych wcześniej apartamentów mają stanowić lokale o powierzchni od 42 do 150 mkw. oraz mają charakteryzować się rzadko spotykaną wysokością - aż 3,2 metra. Na ostatnim piętrze znajduje się penthouse o powierzchni 275 mkw. Większość z apartamentów ma dostęp do dużych tarasów.

Nowocześnie i funkcjonalnie

street-point-wrocław

Trzy kondygnacje zostaną przeznaczone na duży parking dla samochodów osobowych i pomieszczeń technicznych. Warto zaznaczyć, że budynek będzie w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Firma Popowice Development realizuje ten projekt w ramach najwyższych standardów.

Inwestorzy za główne zalety oprócz wysokiego standardu wykończenia wskazują doskonałą lokalizację. Trudno się temu dziwić, ponieważ ulica Legnicka to praktycznie główny punkt dzielnicy Fabryczna. 

Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności