Przy ulicy Tęczowej we Wrocławiu ukończony został ostatni etap projektu Lokum Victoria należący do Lokum Dewelopera. Dzięki temu inwestorzy mogli dodać do swojego katalogu ostatnie mieszkania. Co zatem oferuje lokum na Starym Mieście?

Zlokalizowane w centrum Lokum Victoria jest promowane przez dewelopera jako najbardziej nowoczesne i największe osiedle, jakie można znaleźć na terenie Starego Miasta. Do użytku oddane zostaje bowiem ponad 52 tysiące metrów kwadratowych powierzchni użytkowej i około 1000 mieszkań.

Lokum Victoria w swojej ofercie przewiduje zarówno kawalerki, jak i mieszkania z 3 lub 4 pokojami. Nowi lokatorzy będą mieli do dyspozycji – w zależności od dokonanego wyboru – od 52 do 89 metrów kwadratowych. Mieszkania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W chwili pisania artykułu z 87 lokali, które powstały w ostatnim etapie zostały tylko 4. Jak wygląda cennik?

nowe-mieszkania-wrocław 

3-pokojowe (54m2), parter – 449 000zł

3-pokojowe (55m2), 5 piętro – 489 000zł

4-pokojowe (83m2), 1 piętro – 639 000zł

3-pokojowe (62m2), 1 piętro – 549 000zł

Lokalizacja - mocna strona Lokum Victoria

Bardzo dużym atutem Lokum Victoria jest zdecydowanie lokalizacja, która z jednej strony pozwala zostać nabywcy blisko tętniącego życiem centrum, a z drugiej strony umożliwi odpoczynek od zgiełku. Jak to możliwe? Wszystko dzięki miejscu, w którym powstało nowe osiedle. Jest to koniec ulicy Tęczowej, dlatego też ruch jest ograniczony, jednak jest to część bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Mieszkańcy nie powinni obawiać się nieproszonych gości, ponieważ Lokum Victoria jest ogrodzone i posiada bramę na pilota. Gdyby tego było mało, przy bramie czuwa portier, dlatego też nowi mieszkańcy powinni czuć się bezpiecznie.

Dla kogo lokum?

lokum-victoria-wrocławOkolica jest idealna dla pracujących par z dziećmi, ponieważ wszystkie najważniejsze miejsca wydają się być pod ręką. W pobliżu znajdują się m.in. cztery licea, szkoła podstawowa i przedszkole oraz uczelnie wyższe. Mieszkańcy nie powinni narzekać także na brak komunikacji miejskiej – niedaleko mieści się przystanek obsługujący 8 linii autobusów oraz 7 linii tramwajowych.
Wybraliśmy tę lokalizację, gdyż z jednej strony gwarantuje to, co w centrum najważniejsze, czyli bliskość miejsc nauki, kultury, rozrywki a z drugiej strony daje możliwość także odpoczynku. Pojawią się bezpieczne place zabaw czy fontanna. Wszystko to otoczone bujną roślinnością - mówił w materiale promującym prezes zarządu Lokum Deweloper S.A., Bartosz Kuźniar
Blisko znajduje się oczywiście wrocławski Rynek a także wiele miejsc kulturalnych – Teatr Polski, Capitol czy Narodowe Forum Muzyki.Na potrzeby projektu Lokum Victoria zrewitalizowany został także budynek biurowy dawnego budynku wagi oraz hali targowej.
- W centralnym punkcie osiedla dokonamy rewitalizacji XIX-wiecznych obiektów nadając im nową funkcję. W jednym z budynków powstanie centrum aktywności sportowych. Odrestaurujemy budynek biurowy zachowując dotychczasową funkcję oraz nadamy nową funkcję budynkowi wagi – dodaje prezes.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności