Mimo wieloletniego doświadczenia w branży hotelarskiej oraz w remontach naszych mieszkań, Krępicka 1 to pierwszy projekt deweloperski zespołu Kwatery Dla Firm. Przyglądamy się nie tylko temu, co dzieje się na rynku hotelarskim ale bacznie obserwujemy także rynek nieruchomości. W ciągu ostatnich lat zainwestowaliśmy w mieszkania znajdujące się w Legnicy, Siechnicach, Kiełczowie, Jelczu-Laskowice oraz Długołęce. Duży potencjał zobaczyliśmy również w budynku znajdującym się przy zbiegu ulic Krępickiej oraz Dolnobrzeskiej w Leśnicy. Przemówiła do nas przede wszystkim wspaniała lokalizacja – tuż przy samym Zamku oraz w pobliżu głównej ulicy Średzkiej, która umożliwia szybki dojazd do centrum Wrocławia.

Krępicka 1 - nasza inwestycja mieszkaniowa

mieszkania-leśnica-wrocław

W momencie zakupu nieruchomości w 2016 roku na posesji znajdowały się dwa budynki. Jeden dwukondygnacyjny, w którym znajdowały się dwa mieszkania, a także drugi - niski lokal usługowy. Według ekspertyz obydwa budynki nadawały się do wyburzenia. Tak też więc zrobiliśmy - została jedynie część frontowa murów zewnętrznych ze względu na zalecenia konserwatora zabytków. Usunięto stropy, dach a także wszystkie ściany wewnętrzne. Na głównego wykonawcę prac przy naszym budynku wybraliśmy spółkę ABH Lubin.

Specjalizuje się ona w pracach murarskich i żelbetonowych używając przy realizacji budowy materiałów najwyższej jakości. Krępicką 1 zaprojektował Jacek Pankros z wrocławskiej pracowni „JAPA”, która działa na lokalnym rynku od 2001 roku. Nad przebiegiem prac od początku czuwa natomiast Radek Szczot – osoba odpowiedzialna za inwestycje w zespole Kwatery Dla Firm.

mieszkania-leśnica-wrocław

JEŚLI INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA - ZADZWOŃ 517 170 797 lub wyślij zapytanie na biuro@krepicka1.pl


Krępicka 1 - Co zaoferują nowe mieszkania w Leśnicy?

Pomimo wyburzenia znacznej części budynków, chcieliśmy zachować pierwotny kształt i przeznaczenie poprzednich obiektów. Dlatego też postanowiliśmy w naszym projekcie uwzględnić lokal usługowy (54,5m2), który znajdzie się od strony ulicy Dolnobrzeskiej. Oprócz sali głównej zostało przewidziane w nim pomieszczenie socjalne, przedsionek a także WC. Na parterze, od strony ulicy Krępickiej powstają dwie przestronne, 34-metrowe kawalerki z oddzielnymi kuchniami. Jedna z nich będzie miała wydzieloną garderobę, druga z kolei będzie dysponować większym pokojem. W sumie parter będzie miał ponad 140m2.

leśnica-mieszkania

Na pierwszym piętrze znajdzie się miejsce dla trzech mieszkań. Oprócz dwóch takich samych kawalerek, jak na parterze – dodatkowo pojawi się przestrzeń dla mieszkania 3-pokojowego. Dwa oddzielne pokoje a także pokój z aneksem kuchennym z pewnością spełnią oczekiwania rodziny z dziećmi, która będzie miała do dyspozycji aż 52,5m2. Nowe mieszkania w Leśnicy będą posiadać na drugim piętrze także dwa duże mieszkania. Pierwsze z nich to 3-pokojowy lokal z przestronnymi pokojami, korytarzem oraz garderobą. Rozkładowe, słoneczne mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi - do dyspozycji oddajemy aż 68m2 komfortowej przestrzeni.

mieszkania-wroclaw-lesnica

Drugi lokal to 45-metrowe mieszkanie zawierające osobną sypialnię, pokój z aneksem kuchennym a także korytarz łączący wszystkie pomieszczenia ze sobą. Na ostatnim, trzecim piętrze znajdzie się kawalerka z dużym, ponad 20-metrowym pokojem oraz osobną kuchnią. W sumie dla przyszłego lokatora do dyspozycji oddamy 34m2. Co istotne, każdy z lokali będzie miał dostęp do prywatnego tarasu albo balkonu. Docenią go nie tylko entuzjaści palenia papierosów czy picia porannej kawy na świeżym powietrzu ale również wszyscy ci, którzy lubią spoglądać na zieloną, tętniącą życiem okolicę.

Solidna i sprawna praca naszej ekipy

mieszkania-wroclaw-leśnica

Na początku 2018 roku przeprowadziliśmy prace kanalizacyjne – zostały ułożone rury a także został wylany beton podkładowo-wyrównawczy potocznie zwany Chudziakiem. Przy współpracy z firmą ABH Lubin udało nam się postawić wszystkie cztery kondygnacje oraz ułożyć dach. Z uwagi na to, że do naszej pracy podchodzimy bardzo starannie i chcemy, by nasz obiekt został zbudowany jak najsolidniej – wzniesienie każdego z poziomu trwało około 3 tygodni. W międzyczasie zakończyliśmy współpracę z ABH Lubin i od tej pory wszelkie prace wykonujemy sami jako Kwatery Dla Firm przy pomocy naszych spółek Pago HR oraz Construccion. W trosce o Państwa komfort do naszego budynku wstawiliśmy ostatnio solidne okna renomowanej firmy Drutex. Aktualnie trwają prace przy elewacji oraz na dachu – budynek zostaje ocieplany. Rozpoczęliśmy także montaż instalacji elektrycznej i hydraulicznej. Szczegółowy przebieg prac znajdziecie na oficjalnej stronie inwestycji.

 
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności