Strona główna » Ogrody Grabiszyńskie – może to tutaj kiełkuje twoje nowe M?

Ogrody Grabiszyńskie – może to tutaj kiełkuje twoje nowe M?

25 lipca 2019

O ulicy Grabiszyńskiej było ostatnio głośno za sprawą modernizacji drogi. Mowa tu o stworzeniu buspasa dla komunikacji miejskiej, na czym stracili kierowcy codziennie dojeżdżający chociażby do pracy. Mimo pewnych nieudogodnień Grabiszyńska dalej przyciąga potencjalnych nabywców nowego M. Dostrzegają to deweloperzy, wśród których znalazł się i2 Development stawiając Osiedle Ogrody Grabiszyńskie.

Prace przy Ogrodach Grabiszyńskich rozpoczęły się w kwietniu ubiegłego roku za sprawą wrocławskiego i2 Development. Według planów ma powstać 7-poziomowy budynek mieszkalny z garażem podziemnym do dyspozycji mieszkańców. W ofercie obiektu znalazło się w sumie 87 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu dostosowanym w zależności od potrzeb nowych najemców.

Aktualnie dostępne lokale Osiedla Ogrody Grabiszyńskie:

  • 8 mieszkań 2-pokojowych od 59m2 do 70m2
  • 22 mieszkań 3-pokojowych od 61m2 do  92m2
  • Najtańsze mieszkanie 2-pokojowe:  477 939 PLN za 62m2
  • Najdroższe mieszkanie 2-pokojowe  673 670 PLN za 58,5m2
  • Najtańsze mieszkanie 3-pokojowe: 509 454 PLN za 61m2
  • Najdroższe mieszkanie 3-pokojowe: 790 254 PLN za 92m2
Na parterze projektanci przewidzieli miejsce dla dwóch lokali usługowych o wielkości 62m2 i 92m2. To, co rzuca się w oczy przeglądając ofertę Osiedle Ogrody Grabiszyńskie to duża liczba wolnych mieszkań.  Zwykle inwestycje, które realizowane są ponad rok – szczególnie w tak znanej lokalizacji – mają w swojej ofercie resztki mieszkań. Tutaj mamy jeszcze 30 mieszkań szukających swoich właścicieli. Pełną ofertę znajdziecie pod tym adresem. ogrody-grabiszyńskieMieszkania dysponują dużymi balkonami oraz tarasami. Mieszkańcy niektórych z nich będą cieszyć się widokiem na Park Grabiszyński. Projektanci zagospodarują także przestrzenie wspólne, które już są standardem w 2019 roku. Idealnie spełniają integracyjną rolę wśród nowych mieszkańców.Wizualnie Osiedle Ogrody Grabiszyńskie nie będzie jednak wywoływać zachwytu. Przynajmniej u mnie. W większości biała elewacja połączona z ceglanymi wstawkami nie przyciąga niczym szczególnym. Patrząc na wizualizację myślałem, że to budynek, który został postawiony już wiele lat temu i w mojej ocenie ma mało wspólnego ze współczesnym budownictwem.ogrody-grabiszynskie-wroclawZ ciekawszych aspektów wyposażenia – mieszkania będą miały drzwi antywłamaniowe klasy C, wideo domofony, a wnętrza będą wykończone płytkami gresowymi zgodnie z projektem wnętrz.

Ogrody Grabiszyńskie - lokalizacja

Nowe mieszkania należące do Osiedla Ogrody Grabiszyńskie powstają przy zbiegu ulic Grabiszyńskiej oraz Hallera. Świetnie skomunikowana część miasta przyciąga w tutejsze rejony poszukiwaczy swojego wymarzonego lokum. Nic w tym dziwnego ponieważ z nowych mieszkań niemal we wszystkie strony Wrocławia lokatorzy będą mogli dojechać dzięki 11 liniom autobusowym oraz 4 tramwajom. W bliskim sąsiedztwie nowego Osiedla Ogrody Grabiszyńskie znajdują się placówki, którymi mocno zainteresowani będą świeżo upieczeni rodzice – Przedszkole nr 96 oraz Przedszkole 117. W okolicy jest także Wyższa Szkoła Handlowa oraz Zespół Szkół Budowlanych. Wszelkie handlowo-usługowe potrzeby powinny zaspokoić Tarasy Grabiszyńskie, w których znajduje się m.in. opieka medyczna Medicover.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności