Strona główna » Soft Lofty – inwestycja mieszkaniowa na Legnickiej

Soft Lofty – inwestycja mieszkaniowa na Legnickiej

08 lutego 2019
W ostatnim czasie pokazywaliśmy wam na jakim etapie znajduje się budowa biurowców w okolicy dzielnicy Fabrycznej. Jednak nie samymi biurowcami Wrocław żyje. Istnieje duże zapotrzebowanie także na przestrzeń mieszkalną, o czym doskonale wie specjalizujący się w tym segmencie i2 Development. Inwestor od października 2016 roku realizuje przy ul. Legnickiej projekt mieszkaniowy Soft Lofty.

Projekt obejmuje 2 części – Soft Loft Legnicka, w którym znajdzie się 139 mieszkań o metrażach od 24 do 56 metrów kwadratowych a na parterze znajdzie się miejsce dla dwóch lokali o charakterze handlowo-usługowym. Drugi z nich, Soft Lofty Centrum obejmuje 126 nieco większych mieszkań od 24 do 62 metrów kwadratowych. Na parterze również znajdzie się miejsce dla dwóch lokali, w których najprawdopodobniej pojawią się sklepy.

Obiekt będzie dysponował dziewięcioma kondygnacjami nadziemnymi, a także dwiema podziemnymi, które będą pełniły funkcje garażu. Soft Lofty to w sumie 10165 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej oraz 650 metrów kwadratowych powierzchni handlowo-usługowej.

soft-lofty

Budynek wpisze się w biurowo-mieszkaniowe sąsiedztwo. Wokół znajdują się takie obiekty jak Legnicka 52, Business Garden, Legnicka Business House czy powstający Pixel House.

W obiekcie znajdą się zarówno kawalerki, jak i pokoje dwu- i trzyosobowe. Aktualnie wszystkie mieszkania zostały wyprzedane. W sprzedaży są jednak dostępne jeszcze 2 lokale usługowe. Pierwszy z nich ma 49,15 metrów kwadratowych i został wyceniony na 368 625 zł, natomiast za 55,56 metrów kwadratowych drugiego z nich trzeba zapłacić 416 700 zł.

Inwestorzy jako główny atut wskazują dogodny rozkład pomieszczeń. Faktycznie, każde z nich sprawia wrażenie mądrze zagospodarowanej przestrzeni, która jest dobrze oświetlona. Dzieje się tak za sprawą dużych przeszkleń zapewniających odpowiednie doświetlenie z zewnątrz.

I2 Developement – doświadczony inwestor

Grupa i2 Developement to grupa kapitałowa z branży deweloperskiej, która posiada najbogatszą ofertę mieszkaniową. Realizuje liczne projekt zarówno w centrum jak i w prestiżowych dzielnicach stolicy Dolnego Śląska. Swoje początki zanotowała w 2012 roku prowadząc jedną budowę. W ciągu ostatnich lat firma rozwinęła się do tego stopnia, że dziś prowadzi ponad 20 inwestycji w tym samym czasie.

Kto wchodzi w skład grupy?

Jest to biuro architektoniczne Chamielec Architekci Sp. z o.o., które funkcjonuje od 2014 roku pod kierownictwem Arkadiusza Chamielca. Większość z zespołu pracowały wcześniej w jednej z najbardziej renomowanych pracowni architektonicznych w Polsce – Kuryłowicz & Assiociates Wrocław.

Z grupą i2 Development ściśle współpracuje także KPB sp. z o.o.. Jest to generalny wykonawca prac budowlanych powołany w 2012 roku i funkcjonuje pod kierownictwem Macieja Kołaczka. Ekipa składa się z 29 doświadczonych inżynierów, inspektorów, specjalistów oraz kierowników budów, którzy wspólnymi siłami zarządzają 600 osobami pracującymi przy inwestycjach i2 Development.

Inwestor zarządza przede wszystkim projektami mieszkaniowymi. Odpowiada za takie projekty jak m.in. Ogrody Grabiszyńskie, Przy Bulwarze czy Przy Ptasiej. Grupa zrealizowała także kilka inwestycji komercyjnych, m.in. Wielka 27, Twelve czy Nowy Alexanderhaus.

Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności