Strona główna » Bielany Wrocławskie – nowy biurowiec na horyzoncie

Bielany Wrocławskie – nowy biurowiec na horyzoncie

11 lutego 2016

Bielany to handel, usługi, autostrada...

Bielany Wrocławskie słyną z tego, że stały się zagłębiem przemysłowo - handlowym stolicy Dolnego Śląska. Sklepy wielkopowierzchniowe, IKEA, różnego rodzaju fabryki, kino, sklepy z elektroniką, odzieżowe, księgarnie, budowlane. Do wyboru do koloru. Oprócz tego centrum Amazona czy Prologis, a także niedaleko położony kompleks LG. Podwrocławska wieś znana jest również z węzła autostradowego, który jest przepustem na jedną z ważniejszych tras szybkiego ruchu w naszym kraju - autostradę A4. Nią dotrzemy zarówno do różnych części kraju jak i za granicę. Stąd logiczne jest lokowanie na Bielanach Wrocławskich różnego rodzaju centrów logistycznych. Ale rejony te zaczynają doceniać także inwestorzy zajmujący się tworzeniem przestrzeni biurowych. Najnowsza inwestycja tego typu powstaje tuż przy autostradowym węźle bielańskim.

... ale i biurowce.

Chodzi o pięciokondygnacyjny biurowiec grupy deweloperskiej Megapolis, a który po ukończeniu ma nosić nazwę Bielany Business Point. Łączna kubatura nowego obiektu wyniesie około 12 tysięcy metrów kwadratowych. Chodzi oczywiście o dostępną dla potencjalnych najemców przestrzeń biurową. Każde z pięciu pięter pozwala przystosować do swoich wymagań biuro o powierzchni od 150 do 2500 metrów kwadratowych. Możliwość tak szerokiej adaptacji i nowoczesne rozwiązania, których pełno w nowo powstającym biurowcu sprawiają, a także jego położenie sprawiają, że będzie on niezwykle atrakcyjnym miejscem dla lokowania swoich interesów. Zwłaszcza, że zapotrzebowanie na przestrzenie biurowe we Wrocławiu nieustannie rośnie.

Stolica Dolnego Śląska staje się zagłębiem nowych technologii, nowoczesnych rozwiązań, doradztwa dla biznesu czy usług. Tysiące firm potrzebują ulokować gdzieś swoich pracowników biurowych. Badania rynku wykazały, że przestrzeń biurowa Wrocławia zagospodarowana jest w ponad 90%. Nie jest to bezpieczny zapas biorąc pod uwagę prędki przyrost zapotrzebowania na tego typu obiekty. Może się zdarzyć tak, że firmom braknie przestrzeni biurowej. To z kolei może zahamować ich rozwój i generować straty dla miasta i jego mieszkańców. Dlatego ze wszech miar wskazane jest aby przestrzeni biurowej było zawsze nieco więcej niż zapotrzebowania na nią.

Budynek ma być gotowy za okrągły rok, na początku 2017. Obecnie trwają prace nad trzecią kondygnacją, więc do wykonania pozostały jeszcze dwie i oczywiście wykończenie całego wnętrza. Budynkowi towarzyszył będzie rozbudowany parking na 272 miejsca postojowe, z tego 141 aut będzie mogło parkować w garażu podziemnym, a reszta na parkingu naziemnym przy obiekcie.

Kwatery dla Firm

Jako firma cieszymy się, że Wrocław inwestuje w budynki tego typu. Wielu naszych klientów pracuje w samych Bielanach lub w okolicy. Ten rejon miasta przeżywa gwałtowny rozwój i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom noclegowym, oferujemy naszym partnerom komfortowe warunki noclegowe w pobliżu Bielan. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami okaże się owocna dla wszystkich stron. Wyspani robotnicy szybko i sprawnie zbudują nowy obiekt, a ich wypoczęcie będzie wpływało na bezpieczeństwo w pracy. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam.

Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności