Strona główna » Targi deweloperów we Wrocławiu

Targi deweloperów we Wrocławiu

03 marca 2016

Weekendowa stolica deweloperów

W najbliższy weekend odbędą się we Wrocławiu targi budowlane noszące dumną nazwę Targów Mieszkań i Domów. Nie dziwi ona biorąc pod uwagę, że cała szeroko rozumiana deweloperka właśnie do mieszkań i domów się sprowadza. Jak prawie zawsze miejscem targów będzie wrocławska Hala Ludowa. Budynek wzniesiony sto lat temu przez prusaków stał się głównym centrum wystawienniczym naszego miasta. Ciężko znaleźć w kalendarzu tego miejsca wolny weekend, w trakcie którego nie byłby on gościem takich czy innych targów. Od ślubnych, przez budowlane, po uczelniane. Najbliższe chociaż bez wątpienia są budowlanymi, to mają swoją specyfikę. Nie spotkamy tam raczej firm reklamujących swój doskonałej jakości beton czy najlepsze na rynku młoty udarowe. Pierwsze skrzypce będą grać deweloperzy i to oni są w te dwa weekendowe dni najważniejsi.

Jedne z największych w kraju

Targi Mieszkań i Domów to prawie stu trzydziestu wystawców, dwadzieścia kilka seminariów, na których omawiane będą wszystkie kwestie związane z branżą mieszkaniową. Oprócz tego wiele punktów doradztwa kredytowego czy ogólnie zakupowego, a także wielu przedstawicieli branży wyposażenia wnętrz czy wykończeniowej. Trzeba bowiem pamiętać, że mieszkania deweloperskie wymagają zazwyczaj dopracowania i co oczywiste zakupu mebli czy sprzętów AGD. Na ogólną liczbę 125 wystawców deweloperzy zajmą 89 stanowisk. Pozostali wystawcy, to wspomniane powyżej banki czy pośrednicy nieruchomości. Ale co ciekawe swoich przedstawicieli będą miały również spółdzielnie mieszkaniowe czy Agencja Mienia Wojskowego. Te pierwsze z pewnością podzielą się przydatną wiedzą na temat tego jak skutecznie zarządzać dużym zespołem budynków i licznymi zamieszkującymi je osobami, a Agencja Mienia Wojskowego może zaoferować potencjalnym nabywcom wiele atrakcyjnych działek w samym Wrocławiu i jego okolicach.

Liczne zyski

Targi to nie tylko okazja aby zapoznać się z ofertami wszystkim poważnych "graczy" na rynku w jednym miejscu. To także czas, w którym możemy nawiązać przydatne w późniejszym czasie kontakty, nabyć wiedzy dotyczącej szeroko pojętego rynku nieruchomości, otrzymać atrakcyjne rabaty i ogólnie "wejść w środowisko". Są one ważnym wydarzeniem nie tylko dla dopiero rozpoczynających swoją karierę w tej branży, ale również dla starych wyjadaczy. Każdy znajdzie tu coś wartościowego dla siebie. Zwłaszcza, że są to jedne z największych tego typu targów w całym kraju. O ich popularności najlepiej świadczy to, że organizowane są już siedemnasty raz, a udział w nich bierze rok w rok około dwunastu tysięcy uczestników.

Na prawdę warto

Wspomniane wyżej rabaty, które można uzyskać dzięki uczestnictwu w targach, to gra warta świeczki. Od takich, dzięki którym zaoszczędzimy od 500 zł do 2000, aż po takie które pozwolą nam zachować w portfelu 20 000 zł i więcej. Zwłaszcza, że bilety dostaniemy już w cenach od 10 do 25 zł. Bramy otwierają się o 10:00 i pozostaną otwarte do godziny 17:00. Warto skorzystać z tej okazji jaką dają nadchodzące dużymi krokami Targi Mieszkań i Domów, zainwestować niewielkie pieniądze i poznać całość branży w jednym miejscu, a przy tym uzyskać możliwość na prawdę interesujących rabatów.

Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności