Strona główna » Biurowiec Dominikański pnie się w górę. Wygodne miejsca noclegowe dla budowlańców

Biurowiec Dominikański pnie się w górę. Wygodne miejsca noclegowe dla budowlańców

13 listopada 2014

Handlowo-usługowy biurowiec Dominikański

Plac Dominikański, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych fragmentów Wrocławia, już niebawem stanie się miejscem, gdzie w bliskich okolicach najpopularniejszej galerii handlowej swoją działalność prowadzić będą firmy z różnych branż. W drugim kwartale przyszłego roku oddany zostanie pierwszy etap inwestycji „Dominikański” - ogromnego biurowca o powierzchni 40 tys. metrów kwadratowych. Budynek powstający w miejscu drukarni Dawnych Prasowych Zakładów Graficznych dysponować będzie biurami klasy A, którymi zainteresowanych jest sporo firm. Według oficjalnych danych, ponad połowa powierzchni jest już wynajęta – swoją siedzibę w „Dominikańskim” mieć będzie Deloitte, HP Global Business Center, a także lokalne oddziały Skanska.Poza powierzchnią biurową wielkości 4 boisk piłkarskich, użytkownicy obiektu będą mogli korzystać z dwupoziomowego parkingu podziemnego gotowego pomieścić około 370 pojazdów oraz stojaków dla rowerów.

Noclegi dla pracowników budowlanych „Dominikańskiego” – gdzie najlepiej?

Z doskonałą propozycją noclegową, nie tylko dla pracowników budowlanych dbających o prawidłowy przebieg prac przy powstawaniu biurowca przy zbiegu ulic Piotra Skargi i Kazimierza Wielkiego, wychodzi nasza firma. Dysponująca 900 miejscami noclegowymi jest w stanie zapewnić komfortowy i wygodnie usytuowany hostel czy kwaterę pracowniczą w różnych obszarach Wrocławia i bliskich okolic.W okolicach Galerii Dominikańskiej znajdziemy Vanilla Hostel, kilka „kroków” dalej, dokładnie przy ul. Kołłątaja, osiemdziesięciometrowe mieszkanie w kamienicy leżącej około 250 metrów od placu budowy „Dominikańskiego”. Co warto zaznaczyć, lokalizacja w centrum miasta nie oznacza astronomicznych kwot za wynajem – te zaczynają się od 20 zł! Zachęcamy do szczegółowego poznania naszej oferty.Kwatery we Wrocławiu i najbliższych okolicach skierowane są nie tylko do pracowników budowlanych. Z powodzeniem mogą w nich korzystać również oddelegowani na konferencje czy firmowe szkolenia menadżerowie oraz wszyscy, którzy poszukują wygodnego, dobrze zlokalizowanego i taniego „spania” w stolicy Dolnego Śląska.

Tanie i wygodne noclegi we Wrocławiu

60 lokalizacji i 900 miejsc noclegowych – tym może pochwalić się nasza firma. Usytuowane w różnych częściach miasta i najbliższych okolicach Wrocławia hostele, pokoje studenckie, hotele robotnicze, apartamenty i mieszkania są gwarancją wysokiej wygody i atrakcyjnych cen. To doskonały wybór zarówno dla pracowników budowlanych, którzy w stolicy Dolnego Śląska przebywają jedynie okresowo i potrzebują noclegu w bliskich okolicach swojej pracy, jak i wszystkich, którzy przybyli do miasta na dłużej.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności