Strona główna » Budowa obiektu mieszkalno-usługowego ,,Amsterdam”

Budowa obiektu mieszkalno-usługowego ,,Amsterdam”

05 stycznia 2016
We Wrocławiu powstaje nowa inwestycja mieszkalno-usługowa. Elegancki budynek o nazwie Amsterdam mieści się na ul. Dmowskiego. To kolejny tego typu obiekt, zlokalizowany w tamtejszej okolicy.Ulica Dmowskiego oraz Dubois we Wrocławiu, to miejsca, w których co rusz realizowane są coraz to nowsze inwestycje. Wyspa Mieszczańska, Rezydencja Dubois czy właśnie nowo powstający Amsterdam, to tylko niektóre z nich.

Kilka słów o inwestycji

Pora na garść informacji o samym obiekcie. Elegancki budynek wyposażony zostanie w 8 pięter, na których znajdzie się dokładnie 157 mieszkań oraz 3 lokale usługowe. Według planów, inwestycja wykorzystywać ma nowoczesne technologie, takie jak system nawadniania wodą deszczową, a także energooszczędne oświetlenie na zewnątrz budynku.Budowę obiektu deweloperzy rozpoczęli w czwartym kwartale 2014 r., a jego oddanie do użytkowania przewiduje się na pierwszy kwartał 2016 r. Mieszkania wciąż jednak można nabyć – dostępnych jest jeszcze około 90 lokali.Okolice Kępy Mieszczańskiej, to – jak widać – atrakcyjna dla deweloperów lokalizacja. Za korzyścią jej wyboru przemawia przede wszystkim bliskość od centrum miasta. Wskutek nowo powstających obiektów, dzielnica staje się coraz ,,bogatsza”, a systematycznie pojawiające się budynki, zdają się ożywiać szary krajobraz.Amsterdam to z pewnością nie ostatnia inwestycja w tej czy też którejś z pobliskich, równie obiecujących lokalizacji. Z racji, że przy okazji budowy nowych obiektów, niezwykle przydatne okazuje się znalezienie w pobliżu kwater pracowniczych, liczymy, że i nasza firma przysłuży się pracownikom podczas kolejnych, nowo powstających inwestycji, oferując tani nocleg we Wrocławiu.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności