Strona główna » Dobry pracodawca zadba o Ciebie zarówno w firmie, jak i w trakcie delegacji

Dobry pracodawca zadba o Ciebie zarówno w firmie, jak i w trakcie delegacji

06 marca 2015
Dobre warunki płacowe, interesujące obowiązki, przyjazna atmosfera, możliwość awansu czy stabilna sytuacja finansowa. To kilka aspektów, które pracownicy najbardziej cenią u swojego pracodawcy. Część z nich, w związku z rodzajem wykonywanej pracy, musi brać udział w delegacjach poza miejscem zamieszkania. W tego typu sytuacjach doskonale widać, jak pracodawca dba o pracownika. Jeśli zapewni mu nocleg w komfortowych warunkach, zatroszczy się o inne udogodnienia, ten z podzięce z pewnością wykona swoją pracę najlepiej jak potrafi.

Wikt i opierunek

W zdecydowanej większości przypadków, w umowie o pracę znaleźć można miejsce wykonywania swoich obowiązków. Jeśli zajdzie konieczność jego zmiany na okres tymczasowy, możemy mówić o podróży służbowej. Wówczas, po stronie pracodawcy leży konieczność zapewnienia swojemu podwładnemu zakwaterowania oraz posiłku lub sfinansowanie takich czynności.Dobry pracodawca dołoży wszelkich starań, by jego pracownik w trakcie wyjazdu do innego miasta czy kraju czuł się jak najlepiej. Ustali wygodny nocleg, zorganizuje wyżywienie, zadba o każdy etap i szczegół wyjazdu. Będzie czuł się odpowiedzialny za zaistniałą sytuację, w związku z czym zrobi wszystko, by ta nie była dla pracownika męczącą i wymagającą, gdyż już sam fakt opuszczenia miejsca pracy, a często zamieszkania, wiąże się z wieloma wyrzeczeniami.Absolutną podstawą, o którą powinien zadbać pracodawca jest nocleg. Jeśli kierunek podróży służbowej wyznaczałby stolicę Dolnego Śląska, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z naszej oferty. Swoim klientom zapewnimy tani noclegi we Wrocławiu, który będzie nie tylko atrakcyjny cenowo, ale również wygodny. Dzięki temu, że posiadamy kwatery (łącznie 900 miejsc noclegowych) niemal w każdej dzielnicy miasta, z pewnością znajdziemy coś idealnego dla danego pracownika. Jeśli konieczna jest bliskość ścisłego centrum, dobrym wyborem będzie Vanilla Hostel lub Hostel Trzy Kolory, gdy niezbędne jest sąsiedztwo Bielan, znajdziemy wygodny pokój na osiedlu Klecina – gwarantujemy wygodę, dobrą lokalizację, stosowne wyposażenie oraz atrakcyjne ceny.Poza wygodnym spaniem, w trakcie podróży służbowej niezbędne będzie odpowiednie wyżywienie. Pracodawca może zasugerować pracownikowi miejsca, w których można dobrze zjeść np. opierając się na swoich doświadczeniach lub przejąć na siebie cały obowiązek. Jeśli kierownik pragnie w pełni zadbać o swojego podwładnego, zagwarantuje mu całodzienne wyżywienie. Jego wielkość i wartościowość najczęściej zależy od rodzaju wykonywanej pracy przez pracownika oraz szczodrości pracodawcy.

W delegacji lepiej niż na miejscu

Wyjazd służbowy wiąże się z wieloma wyrzeczeniami ze strony pracownika. Dobry pracodawca, chcąc zrekompensować mu ten obowiązek może wykonać wiele czynności. Z pewnością poprawią zaistniałą sytuację - m.in. zadbać o komfortowy nocleg, odpowiednie wyżywienie itp. Właśnie po jakości tych usług można łatwo stwierdzić stopień dbałości o podwładnych w firmie.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności