Strona główna » Gdzie zorganizować szkolenie pracowników w centrum Wrocławia?

Gdzie zorganizować szkolenie pracowników w centrum Wrocławia?

26 listopada 2014
– na te i wiele innych pytań należy poznać odpowiedź jeszcze zanim pracownicy dostaną informację o warsztatach.

Szkolenie we Wrocławiu – tanio i dobrze?

Jeśli jesteśmy właścicielami przedsiębiorstwa, którego siedziba mieści się we Wrocławiu i nie dysponujemy odpowiednią salą, która byłaby w stanie pomieścić wszystkich pracowników jednocześnie, lub nie posiadamy stosownego wyposażenia ułatwiającego przeprowadzenie szkolenia, warto skorzystać z pomocy firmy udostępniającej tego typu obiekty. Podobnie w przypadku, gdy prowadzimy działalność na większym obszarze niż jedno miasto, a zatrudnieni pracownicy „rozrzuceni” są po różnych miejscach na terenie województwa dolnośląskiego, sala szkoleniowa we Wrocławiu - stolicy regionu, będzie idealnym miejscem na zebranie.Wrocław, w związku z faktem iż jest siedzibą wielu znaczących firm działający nie tylko w naszym kraju, posiada bogatą ofertę sal szkoleniowych. Wybór odpowiedniej powinniśmy uzależniać od jej lokalizacji, wielkości, wyposażenia, ceny oraz ogólnego wrażenia jakie wywołuje. Jeśli spotkanie miałoby „ściągnąć” do stolicy Dolnego Śląska pracowników z różnych części regionu na jeden czy dwa dni, należy zapewnić im hotel. Idealnym połączeniem tych wymagań będzie Vanilla Hostel usytuowany przy ul. Traugutta. Łączący tani nocleg we Wrocławiu z możliwością udostępnienia sali szkoleniowej jest doskonałym wyborem dla przedsiębiorców szukających dobrze wyposażonej, wygodnie usytuowanej i taniej bazy noclegowej, która idealnie sprawdzi się również jako miejsce, gdzie może się odbyć szkolenie pracowników. W hostelu znaleźć można salę szkoleniową gotową pomieścić do 80 osób, z darmowym parkingiem, która wyposażona będzie w wygodne fotele oraz niezbędny do przeprowadzenia wykładu sprzęt – komputer, projektor, drukarkę, tablicę i wiele innych potrzebnych elementów. Nie bez znaczenia pozostaje jej wyjątkowo wygodna lokalizacja - bliskość Rynku, Ostrowa Tumskiego czy Hali Stulecia to ogromne zalety.

Liczy się wygodna lokalizacja i dobre wyposażenie

Od wyposażenia, wyglądu oraz usytuowania sali szkoleniowej w znacznym stopniu zależeć będzie jakość zorganizowanych warsztatów. Jeśli nie zapewni prowadzącemu odpowiedniego sprzętu, nie pomieści wszystkich gości, oddalona będzie od centrum, a dojazd do niej będzie kłopotliwy, zamiast być środkiem pomocnym w dążeniu do celu, stanowić będzie utrudnienie. Dlatego warto poświęcić nieco czasu i znaleźć najlepsze rozwiązanie, dzięki czemu szkolenie pracownicze przebiegnie bezproblemowo i przyniesie oczekiwane efekty.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności