Strona główna » Najbardziej oczekiwana inwestycja we Wrocławiu – powstaje Nowe Centrum Południowe

Najbardziej oczekiwana inwestycja we Wrocławiu – powstaje Nowe Centrum Południowe

28 stycznia 2015

W centrum, choć kameralnie

Wygląd budynku jaki zaproponowali architekci budzi wiele kontrowersji. Z jednej strony zachwyca przepychem, modernistyczną elewacją oraz zielonym dziedzińcem, z drugiej bije nijakością i brakiem nawiązań do lokalnego kolorytu. Mnóstwo mieszkańców stolicy Dolnego Śląska kręci nosem na inwestycję z powodu niespełnionej obietnicy, gdyż od lat, zresztą zgodnie z planem zagospodarowania, w tym miejscu miało powstał centrum biznesowo-usługowe, a nie „zwykły” budynek mieszkalny.Nie zmienia to jednak faktu, iż Nowe Centrum Południowe wyróżnia się elegancją i nowoczesnością. Mimo, iż zlokalizowane w centrum, nie wyklucza kameralnej atmosfery. Dzięki funkcjonalnemu układowi mieszkań, czterem osobnym klatkom schodowym i ciekawemu połączeniu cichych wnętrz z przestrzenią miejską stanowi doskonały wybór dla osób szukających wysokiej wygody.Nowe Centrum Południowe zachwyca również lokalizacją. Działka położona między wieżowcem Sky Tower a Hotelem Wrocław uznawana jest za najdroższą we Wrocławiu. W 2006 r. gmina Wrocław zainkasowała za nią 370 mln zł co jest rekordem w historii miasta. Nasza firma posiadająca kwatery we Wrocławiu w różnych miejscach proponuje robotnikom budowlanym pracującym przy Nowym Centrum Południowym skorzystanie z oddalonego o kilka minut dobrze wyposażonego, wygodnego i dostępnego w atrakcyjnej cenie mieszkania przy ul. Powstańców Śląskich 56 o wielkości 50 m. kw. Zresztą usługi naszej firmy nie są nowością dla firmy budowlanej – pracownicy głównego wykonawcy, firmy Krak-Chem, korzystają z noclegów w naszym hotelu Vanilla Hostel usytuowanym przy ul. Traugutta 35.

To dopiero pierwszy etap inwestycji

Sprzedaż mieszkań w Nowym Centrum Południowym rozpoczęła się 5 maja 2014 roku. Wciąż dostępnych jest wiele wolnych lokali, których ceny wahają się od 5800 zł do 8500 zł za metr kwadratowy. Osoby, które do końca roku zdecydują się na zakup swojego mieszkania w nowym budynku, już w styczniu 2016 będą mogli odebrać klucz do swojego M.Tyle jeśli chodzi o pierwszy etap budowy Nowego Centrum Południowego. Najnowsze plany inwestora mówią o stworzeniu kolejnych budynków, których łącznie – między ul. Powstańców Śląskich, a Gwiaździstą – ma powstać pięć, w tym również wieżowce.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności