Strona główna » Powstaje nowoczesny kompleks mieszkaniowy przy ul. Granicznej. Gdzie przenocować pracowników budowlanych?

Powstaje nowoczesny kompleks mieszkaniowy przy ul. Granicznej. Gdzie przenocować pracowników budowlanych?

04 grudnia 2014

Kilka słów o inwestycji Osiedle Graniczna

Południowo-zachodnia część Wrocławia – w tym miejscu zlokalizowana jest inwestycja. Podzielona na cztery etapy zakłada budowę mieszkań liczących od 37 do 78 metrów kwadratowych oraz lokali usługowych. Wśród zalet kompleksu wymienia się przede wszystkim zgodność z obowiązującymi trendami architektonicznymi, maksymalne zagospodarowanie wolnego miejsca, funkcjonalność, wysoką jakość oraz położenie sporego nacisku na komfort życia mieszkańców.Ceny udostępnionych mieszkań zaczynają się od 4850 zł za metr kwadratowy. Poza standardowymi, dostępne są również dwupoziomowe apartamenty z przestronnymi tarasami. Dla lokatorów przewidziany jest również parking podziemny, komórki oraz wysokiej klasy winda obsługująca również podziemie.Osoby wybierające mieszkanie w tych okolicach, wśród zalet decydujących o podjęciu decyzji wymieniają między innymi doskonałe zaplecze komunikacyjne, bezproblemowe połączenie z centrum miasta, bliskość autostrady oraz spory potencjał rozwojowy regionu. Nie bez znaczenia było również bliskie sąsiedztwo centrów handlowo-usługowych, obecność terenów zielonych oraz obiektów rekreacyjnych.

Oferta noclegowa dla osób pracujących na południu Wrocławia

Jak wiadomo, noclegi we Wrocławiu nie należą do najtańszych. W opozycji do tej tezy występuje nasza firma proponując swoim Klientom atrakcyjne, wygodne i co najważniejsze tanie miejsca noclegowe. Kwatery pracownicze, hostele czy pokoje, które posiadamy, zlokalizowane są w różnych częściach miasta by umożliwić lokatorom wygodne dotarcie do pracy czy szkoły. Z myślą o pracownikach budowlanych zatrudnionych przy realizacji inwestycji Osiedle Graniczna i okolicznych przygotowaliśmy noclegi na ul. Objazdowej oraz Villę Hiszpańską. Pierwsza z propozycji to mieszkanie w bloku o metrażu około 35 metrów kwadratowych wyposażone w łóżka, szafki, telewizor, lodówkę, piekarnik, czajnik oraz podstawowe naczynia, a więc wszystko co niezbędne do życia. W Villi Hiszpańskiej oferujemy swoim Klientom 11 dobrze wyposażonych pokoi gotowych pomieścić do 27 osób.Do niezaprzeczalnych zalet powyższych miejsc noclegowych należą lokalizacja, bliskość marketów spożywczych i centrów handlowych, niska cena wynajmu zaczynająca się od 20 zł, dobra komunikacja z centrum oraz lotniskiem, a także wyposażenie pokoi pozwalające na wygodne zakwaterowanie.

Blisko, tanio i wygodnie!

Poszukując miejsc noclegowych dla swoich pracowników, kierownicy firm budowlanych stawiają przede wszystkim na wygodne rozwiązania. Liczy się łatwe i szybkie dotarcie do miejsca pracy, komfortowe warunki mieszkalne oraz niska cena wynajmu. Takie są nasze kwatery, które Państwu proponujemy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności