Strona główna » Wynajmij mieszkanie i zapomnij o zmartwieniach

Wynajmij mieszkanie i zapomnij o zmartwieniach

21 listopada 2014
Inwestycja w mieszkanie z myślą o jego wynajęciu jest w stanie przynieść realny zysk znacznie przewyższający lokaty bankowe czy obligacje skarbowe. Jednak obarczona jest zdecydowanie większym ryzykiem niepowodzenia – wymaga stałej kontroli, wykonywania przemyślanych kroków, zdecydowanie większego zaangażowania. Jeśli nie chcemy „wtopić” i stracić pieniędzy, powinniśmy zainteresować się firmami, które przychodzą z pomocą jeśli chodzi o zarządzanie mieszkaniem pod wynajem.

Oddaj klucze i licz zyski

Szacunkowy zwrot kosztów inwestycji w mieszkanie pod wynajem wynosi 5-7 procent. Jest to wartość realna, jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Aby tyle zarobić należy każdy etap procesu wynajmu mieszkania wykonywać dokładnie i przemyślanie.Pierwszy etap, czyli poszukiwanie odpowiedniego najemcy, rzutować będzie na całym okresie wynajmu. Dlatego należy wybrać osobę lub osoby, które na czas będą wnosiły opłaty, dopasują się do regulaminu obowiązującego na osiedlu czy kamienicy, a najlepiej, gdy zatroszczą się o nasze mieszkanie, jak o swoje. Nasza firma, poza tym, że oferuje swoim klientom tanie noclegi we Wrocławiu, w ofercie swoich usług posiada kompleksowe zarządzanie wynajmowanym mieszkaniem. Wystarczy przekazać nam klucze – my zadbamy, by proces przebiegał bezproblemowo i przynosił Państwu oczekiwane korzyści.Dalsza część procesu wynajmu, o którą się zatroszczymy, to stała kontrola stanu mieszkania i dokonywanie niezbędnych napraw i remontów w razie konieczności. Zajmiemy się dodatkowo całą robotą „papierkową” - sporządzimy protokół przekazania lokalu, skontrolujemy regularność wpłat, rozliczanie mediów itp.Na koniec wynajmu zadbamy, by mieszkanie wróciło do Państwa w identycznym, lub nawet lepszym stanie, niż przekazane nam w momencie rozpoczęcia współpracy. Możemy zagwarantować, że bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu każdy z procesów, o których powyżej wspomnieliśmy, wykonamy z odpowiednią dbałością i sumiennością.

Spraw by mieszkanie samo na siebie zarabiało

Buy-to-let to doskonała forma inwestycji dla osób, które oczekują wyższych zysków i są w stanie zaakceptować większe ryzyko. Nasza firma, proponując swoim klientom przejęcie wszystkich działań związanych z wynajmem mieszkania, pragnie pomóc wspomniane ryzyko zminimalizować. Dzięki gromadzonej przez lata wiedzy i umiejętnościom – zajmujemy się udostępnianiem pokojów, mieszkań, posiadamy w swojej ofercie hostele i kwatery pracownicze – doskonale wiemy, jak proces wynajmu mieszkania powinien przebiegać i co należy zrobić, by właściciel zarobił jak najwięcej, zaś najemca był zadowolony z mieszkania, za które wnosi comiesięczne opłaty.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności