Strona główna » Zadbaj o swoich pracowników, zapewnij im komfortowy nocleg we Wrocławiu

Zadbaj o swoich pracowników, zapewnij im komfortowy nocleg we Wrocławiu

23 grudnia 2014

Dobra lokalizacja i atrakcyjna cena

Wyobraźmy sobie taką sytuację – firma mająca swoją siedzibę w Małopolsce wygrywa przetarg na budowę biurowca w centrum Wrocławia. W tym celu jej pracownicy fizyczni muszą na czas pracy zmienić miejsce zamieszkania na stolicę Dolnego Śląska. Pracodawca, pragnąc wywiązać się z podpisanej umowy z inwestorem wysyła swoich najlepszych robotników do Wrocławia, którym musi zapewnić odpowiedni nocleg – komfortowy, by po pracy mogli zregenerować siły, dobrze zlokalizowany, by dojazd na budowę nie zajmował kilku godzin oraz tani, by ich wyjazd był opłacalny. Bazując na powyższych wymogach, pracodawca powinien zagwarantować swoim pracownikom nocleg przede wszystkim komfortowy oraz znajdujący się maksymalnie blisko miejsca pracy.Dzięki temu, że posiadamy pokoje do wynajęcia we Wrocławiu w różnych dzielnicach, swoim Klientom możemy zaproponować lokale znajdujące się w dogodnej lokalizacji. Jeśli potrzeba noclegu w centrum – idealnym wyborem będzie kwatera na Starym Mieście, przy ul. Kołłątaja, gdy wymagana jest bliskość Placu Grunwaldzkiego – warto postawić na pokój przy ul. Górnickiego. W swojej ofercie posiadamy 900 miejsc noclegowych w 60 lokalizacjach. Bogaty wybór pokojów pozwala nam zagwarantować, że każdy znajdzie wśród nich coś idealnego dla siebie.Ogromny wpływ na bezkonkurencyjność naszej oferty ma również atrakcyjna cena. Już od 16 zł za dobę jesteśmy w stanie udostępnić swoim Klientom atrakcyjne miejsce do spania. Informacja ta jest sygnałem dla pracodawców, którzy z różnych względów muszą kontrolować wydawane pieniądze – korzystając z naszych usług nie wydając wysokich kwot można zapewnić swoim pracownikom wygodny, dobrze położony, a przede wszystkim tani nocleg we Wrocławiu.

Bogaty wybór to gwarancja znalezienia odpowiedniego noclegu

Miejsca noclegowe, które proponujemy swoim Klientom są wygodne, tanie i położone tak, by umożliwiały bezproblemowe dotarcie do określonych lokalizacji. Będąc kojarzonymi przede wszystkim z kwaterami dla firm proponujemy całe mieszkania, pokoje, apartamenty i hostele robotnicze – bogata oferta to gwarancja podjęcia dobrego wyboru i dopasowania względem wymagań i potrzeb Klientów.
Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności