karloveice-wrocław

W poprzednich artykułach prezentowałem Wam inwestycje skupione raczej wokół centralnej części Wrocławia. Ceny za metr kwadratowy oraz skomplikowane poruszanie się po drodze w postaci korków często jednak oddala nabywców nowego mieszkania od centrum. Ci decydują się zatem kupić swoje lokum na obrzeżach miasta. Do takich właśnie osób swoją ofertę kieruje deweloper M3 Invest w postaci inwestycji KarLOVEice.

Prace przy ulicy Przesmyckiego rozpoczęły się w lipcu ubiegłego roku i według prognoz mają zakończyć się już w lutym. Obiekt KarLOVEice ma należeć do obiektów o niskiej zabudowie o czym świadczą 4 kondygnacje naziemne. Na ich powierzchni projektanci umieszczą 35 mieszkania o zróżnicowanym metrażu – od 29 do 70 metrów kwadratowych. Spośród wszystkich udostępnionych lokali, w sprzedaży znajdują się tylko 3 mieszkania na parterze inwestycji KarLOVEice.

Aktualna oferta KarLOVEice

karloveice-wrocław-3

Pierwsze mieszkanie to 2-pokojowe lokum o powierzchni 45m2. Mieszkanie o kształcie klasycznego prostokąta zawiera salon z aneksem kuchennym (~24m2), pokój (~10m2), łazienkę (~3,5m2) oraz korytarz (~7,5m2).  Niestety nowi lokatorzy nie poczują się jak w domu choć na chwilę i nie będą mogli rozkoszować się świeżym powietrzem z perspektywy swojego nowego lokum. Mieszkanie nie posiada bowiem dostępu ani do balkonu, ani tarasu, a tym bardziej ogródka. Tego nie będzie brakowało mieszkańcom kolejnego mieszkania.

Drugie dostępne lokum ma 63m2 i żeby było ciekawiej – większą powierzchnią dysponuje ogród do niego przypisany. Mieszkańcy, którą zdecydują się na 3-pokojowe lokum będą mieli do dyspozycji ogród o powierzchni niespełna 80m2. Co oprócz tego? Dwa 10-metrowe pokoje, 30-metrowy salon z aneksem a także 4-metrowa łazienka. Wszystkie pomieszczenia łączy duży korytarz o łącznej powierzchni ponad 7m2. ZCena mieszkania wraz  z dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym: 552 000 zł.karloveice-nowe-mieszkania-wroclaw

KarLOVEice - w mieszkaniu jak w domu

Zadziwił was duży ogród? To co powiecie na to? Ostatnie dostępne w tej chwili mieszkanie posiada 67,5m2 powierzchni mieszkalnej oraz uwaga.. ponad 133m2 ogrodu! Jest to idealny kompromis dla osób, które zastanawiają się nad swobodą mieszkania w domku jednorodzinnym oraz wygodą zamieszkania w bloku dewelopera. Lokum jest rozkładowe i również dysponuje salonem z aneksem kuchennym. Jego metraż to niespełna 30m2. Oprócz tego, nowi lokatorzy znajdą w nim dwa pokoje (14,5m2 oraz 12m2) a także dużą, ponad 5-metrową łazienkę. Do tych pomieszczeń poprowadzi 6,5-metrowy korytarz. To jeszcze nie wszystko! Poza ogromnym ogrodem, mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również taras (21,5m2). Ciężko wyobrazić sobie lepsze zestawienie, jeśli chodzi o przestrzeń dla relaksu mieszkańców. Kawa na tarasie? Jak najbardziej. Sadzenie kwiatów i zabawy z psem w ogrodzie? Proszę bardzo. Muszę przyznać, że spośród wszystkich opisywanych inwestycji – to mieszkanie robi największe wrażenie. Przynajmniej na papierze.

Cena mieszkania wraz z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym: 599 000 zł

Jeżeli chodzi o wyposażenie, trzeba zauważyć, że deweloper nie idzie po tak zwanych kosztach. Inwestorzy zdecydowali się zastosować dźwiękoszczelne okna, dzięki czemu lokatorzy będą mogli w ciszy delektować się swoją prywatnością. Zgodnie z panującym standardem, na wyposażeniu każdego mieszkania znajdą się także drzwi antywłamaniowe. Na 3 piętro zawiezie lokatorów cichobieżna winda, którą stosuje się aktualnie w każdym powstającym budynku.

Za projekt odpowiada Biuro Projektowe Miler Studio Architektoniczne z Wrocławia. Tutaj również ciężko się do czegoś przyczepić. Wizualizacje przedstawiają zgrabną i zarazem zgraną ze sobą  konstrukcję. Biała elewacja z szarymi elementami wykończenia (okna, balkony) tworzą spójną całość a drewniane dodatki nadają naturalnego charakteru budowli.

Lokalizacja KarLOVEice

karloveice-wroclaw-2

Jak wspomniałem na samym początku, inwestycja KarLOVEice to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać nieco dalej od zgiełku centrum miasta. Nie oznacza to jednak, że przyszli lokatorzy będą otoczeni pustym placem – wręcz przeciwnie. W okolicy projektu M3 Invest znajduje się wiele przydatnych punktów:

- sklepy: Kaufland, Hert, Carrefour Express, sklep ogólnospożywczy BMB

- restauracje: pizzeria Da Grasso, Kuchnia Jak w Domu, Zielona Oliwka

- GOjump Park Trampolin, Wrocław Squash Club, piekarnia Hert, mechanicy samochodowi i wiele innych

Istotnym elementem na mapie okolicy KarLOVEice są liczne szkoły:

- Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki

- PERSONA Gimnazjum i Liceum dla Dorosłych

- Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

- Instytut Studiów Międzynarodowych

- Instytut Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Jak wygląda kwestia komunikacji miejskiej inwestycji KarLOVEice?

Najbliższym przystankiem z nowego budynku jest oddalony o 220 metrów przystanek Czajkowskiego, z którego odjeżdżają autobusy 116, 119, 246 oraz A. Dużo więcej możliwości lokatorzy będą mieli po przejściu 400 metrów do przystanku Kromera (Czajkowskiego), który obsługuje linie 121, 128, 130, 141, 241, 251 oraz D.

M3 Invest to wrocławski deweloper działający w branży od ponad 9 lat. Specjalizuje się on w kompleksowej budowie budynków mieszkaniowych. Aktualnie M3 Invest realizuje równolegle 3 projekty – wspomniane wcześniej KarLOVEice, Zaciszny Ołtaszyn oraz Zielony Zajączków.

Facebook101Google+78Pinterest86

Polecane artykuły

Nie przegap najciekawszych wiadomości

Zaufali nam

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Zadzwoń Rezerwuj

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności